ŠILTINIMAS AMINOPLASTO PUTOMIS

Lietuvoje sienų oro tarpus užpildyti siūloma trimis skirtingomis šiltinimo medžiagomis ir technologijomis: aminoplasto putomis, ekovata ir polistireno granulėmis. Iš išvardintų medžiagų vienintelės aminoplasto putos yra nebirios, todėl jūsų investicijos pastato izoliavimui bus ilgalaikės. Sienų užpildymas aminoplasto putomis tai ne tik cirkuliacijos sustabdymas, tai ir sienos varžos padidinimas.

TERMOPUTŲ PANAUDOJIMAS

Termoputos (aminoplasto putos) - geriausia priemonė apšiltinti senus pastatus, apmūrytus medinius namus, taip pat šiltinami ir nauji pastatai, nes šiltinant aminoplasto putomis išlaidos mažesnės. Aminoplasto puta nesiplečia, yra pralaidi garams, kvėpuojanti, Aminoplasto putose negyvena graužikai ir vabzdžiai, pasižymi puikiomis garso izoliacijos savybėmis, taip pat atitinka galiojančius priešgaisrinius reikalavimus ir neišskiria nuodingų medžiagų. Atskirose srityse aminoplasto puta naudojama profilaktiškai priešgaisrinei apsaugai. Aminoplasto putomis galima apšiltinti pastatus, kurie buvo apšiltinti biriomis šiltinimo medžiagomis, tačiau jos laikui bėgant sukrito, šiltinant aminoplasto puta birios medžiagos suvaržomos.

Termoputos
Aminoplasto putos

ŠILTINIMAS TERMOPUTOMIS (AMINOPLASTO PUTOMIS) NAUDINGAS, NES:

  • Aminoplasto putos puikiai izoliuoja nuo šalčio, šilumos, drėgmės ir garso
  • Aminoplasto putos visiškai nedegios
  • Aminoplasto putose negyvena vabzdžiai ir graužikai
  • Aminoplasto putos 100% užpildo ertmes, plyšius ir mikroįtrūkimus
  • Aminoplasto putos praleidžia garus (leidžia sienoms kvėpuoti)
  • Šiltinant aminoplasto putomis nereikia jokių plėvelių
  • Nepažeidžiama fasado apdaila
  • Pagerėja kambarių mikroklimatas
  • Sumažėja išlaidos šildymui

ŠILTINIMO PROCESAS

Šiltinant pastatą, tarp plytų išgręžiamos 16 - 18 mm skylutės (~ 1 m2 = 1 skylutė). Aminoplasto puta yra dvikomponentė medžiaga, kuri gaminama prieš ją išpučiant, ji pristatoma skystu pavidalu. Skylutės gręžiamos kas metrą vertikaliai ir horizontaliai. Termoputa pučiama į skylutę tol kol ji užpildo oro tarpą iki sekančios skylutės, taip pasiekdama žymeklį. Pastatas pradedamas šiltinti nuo apačios laipsniškai kylant aukštyn, nuo vienos skylutės termoputa ateina iki kitos, taip užtikrinamas visiškas sienos apšiltinimas. Po apšiltinimo skylutės užpildomos mūro mišiniu ir sutvarkoma aplinka. Namas apšiltinamas per 1 - 2 dienas.

KOKYBĖ

Visi puikiai žinome, kad ir geriausias savybes turinčias šiltinimo medžiagas neteisingai panaudojus laukiamo apšiltinimo efekto dažnai nesulaukiama, todėl ypatingą dėmesį skiriame apšiltinimo kokybei. Pas mus dirba 15 metų šiltinimo termoputomis srityje turintis specialistas. Šiltinimo kokybei garantuoti žymiai dažniau tikriname įpučiamos termoputos kokybę, prireikus naudojame bevielę kamerą sunkiausiai prieinamoms ir užpildomoms vietoms patikrinti ar tuštumoms apžiūrėti, jei reikia išgręžiame skylutes ar išimame plytas užpildytos termoputos patikrinimui, apšiltinimo kokybę patikriname termovizoriumi – nemokamai.

LAIKAS

Jūsų namas gali būti apšiltintas jau rytoj! Esame pajėgūs apšiltinti keletą namų per dieną, todėl Jums nereikės laukti eilėse ar planuoti laiką kada Jūs galėtumėte būti namuose, atvažiuosime tada, kada Jums bus patogu. Jūsų namas bus apšiltintas per vieną dieną (ypač didelis per dvi) ir atrodys lygiai taip pat kaip ir prieš apšiltinimą. Namo estetinis vaizdas ir aplinka nepasikeis.

DAUGIABUČIAMS PASTATAMS

Daugumoje plytinių daugiabučių sienos buvo statomos paliekant oro tarpą jose. Jį taipogi patartina užpildyti prieš pilną daugiabučio renovaciją. Galima apšiltinti ir atskirus butus bet kokiame aukšte jeigu visa daugiabučio bendrija nesutaria dėl viso namo šiltinimo.

Aminoplasto putos labiausiai tinka oro tarpų šiltinimui.

Daugiau apie mūsų šiltinimo būdus:

www.termas.lt

 

KĄ DARYTI JEIGU SIENŲ ORO TARPE YRA KERAMZITAS ARBA ŠLAKAS?

Šias medžiagas patartina iš oro tarpo išvalyti ir po to apšiltinti šiuolaikinėmis izoliacinėmis medžiagomis. Šios medžiagos valomos išimant plytas. Išvalytos medžiagos supilamos į maišus. Esant galimybei išvalytą keramzitą ir šlaką išvežame nemokamai. Plytas sudedame atgal ir užtaisome pilnas siūles.

Keramzitas
Keramzitas oro tarpe
Keramzito valymas

KĄ DARYTI JEIGU SIENŲ ORO TARPE YRA SPALIAI, PASĖDUSIOS GRANULĖS AR PASĖDUSI EKOVATA?

Šias medžiagas galima nesunkiai suvaržyti termoputomis. Birios medžiagos suklijuojamos, suspaudžiamos ir nebeturi galimybės toliau nusėsti.